چک کردن اردبیل کشاورزی اردبیل ارائه تسهیلات

چک کردن: اردبیل کشاورزی اردبیل ارائه تسهیلات خرید مکانیزاسیون کشاورزی اردبیل برداشت غلات اراضی کشاورزی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات سرقت مراکش از اسپانیا به سبک کی‌روش

سرمربی تیم ملی مراکش در آستانه جام جهانی به دنبال اضافه کردن یک بازیکن دورگه به تیمش است.

سرقت مراکش از اسپانیا به سبک کی‌روش

سرقت مراکش از اسپانیا به سبک کی روش

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم ملی مراکش در آستانه جام جهانی به دنبال اضافه کردن یک بازیکن دورگه به تیمش است.

به گزارش ورزش سه، یک منبع آگاه اطلاع داده است که هرو رنارد، سرمربی تیم ملی مراکش، جهت زیر نظر گرفتن براهیم عبدالقادر دیاز، فوتبالیست مراکشی الاصل تیم منچسترسیتی به انگلیس سفر کرده هست. همچنین رنارد روز یکشنبه دربی شهر منچستر را که با برتری تیم پپ گواردیولا همراه بود، تماشا کرد.

سرقت مراکش از اسپانیا به سبک کی‌روش

این منبع تاکید می کند که سرمربی شیرهای اطلس در ملاقات خود با عبدالقادر دیاز در انگلیس راجع به تمایلش جهت استفاده از این بازیکن در تیم ملی و حتی حضور او در جام جهانی روسیه صحبت کرده هست. این ها در حالی است که دیاز سال گذشته در مسابقه های قهرمانی زیر 17 سال اروپا جهت تیم اسپانیا بازی کرده و سه گل هم به ثمر رسانده است.

براهیم عبدالقادر دیاز، فوتبالیست مراکشی الاصل تیم منچسترسیتی

سرمربی تیم ملی مراکش در آستانه جام جهانی به دنبال اضافه کردن یک بازیکن دورگه به تیمش است.

براهیم دیاز در روز سوم آگوست سال 1999 میلادی در شهر مالاگای اسپانیا به دنیا آمد. پدر او مراکشی و مادرش اسپانیایی هست. او قبل از اینکه توجه مسئولان بارسلونا را به خود جلب کند، در تیم شهر محل تولدش مشغول بازی بود. کلوب مالاگا ولی اجازه انتقال این پدیده به بارسا را نداد و با توجه به روابط خوبی که بین کلوب مالاگا و مانوئل پیگرینی، سرمربی وقت منچسترسیتی وجود داشت، دیاز با مبلغ 300 هزار یورو در کنار آپشن های متفاوت به عضویت کلوب انگلیسی درآمد.

هافبک 18 ساله منچسترسیتی که هم اکنون در تیم بزرگسالان این کلوب حضور دارد، در فصل جاری دو حضور کوتاه مدت در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کرده که نمایش آخر او برابر شاختار نمره ای بالاتر از سایر ستاره های سیتی را به او تخصیص داده شده است داد. ضمن اینکه در بازی های دوستانه پیش فصل برابر تیم های قدرتمند منچستریونایتد، رئال مادرید و تاتنهام هم این بازیکن مراکشی-اسپانیایی دقایقی جهت سیتی بازی کرد.

استفاده از بازیکنان دورگه در تیم ملی مراکش اتفاق عجیبی نیست و طبق یکی از آمارهای منتشر شده، این کشور با بهره مندی از بیش از 60 درصد بازیکنان دوملیتی، در بین تیم های حاضر در جام جهانی از این حیث رکورددار هست. کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی کشورمان نیز از وقت حضور در کشور عزیزمان ایران توجه خاصی به بازیکنان دوملیتی که بتوانند جهت تیم کشور عزیزمان ایران به میدان بروند داشته هست. سامان قدوس آخرین نمونه ای است که از این جرگه به ملی پوشان کشور عزیزمان ایران اضافه شده است است.

سرقت مراکش از اسپانیا به سبک کی‌روش

واژه های کلیدی: ایران | مراکش | سرمربی | اسپانیا | اسپانیا | بازیکنان | جام جهانی | سرمربی تیم ملی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog