چک کردن اردبیل کشاورزی اردبیل ارائه تسهیلات

چک کردن: اردبیل کشاورزی اردبیل ارائه تسهیلات خرید مکانیزاسیون کشاورزی اردبیل برداشت غلات اراضی کشاورزی

گت بلاگز بین‌الملل جمهوری‌خواهان آمریکا از داعش خطرناک‌ترند/ ترامپ مستبد، خودکامه و بسیار خطرناک است ، چامسکی

نوآم چامسکی، زبان شناس، فیلسوف و متفکر سیاسی معروف، ایدئولوژی دولت آمریکا را استبدادی و حزب جمهوری‌خواه را خطرناک ترین شرکت روی کره زمین توصیف کرد.

جمهوری‌خواهان آمریکا از داعش خطرناک‌ترند/ ترامپ مستبد، خودکامه و بسیار خطرناک است ، چامسکی

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان؛ به نقل از العالم، «نوآم چامسکی»، زبان شناس، فیلسوف و متفکر سیاسی معروف، در مصاحبه اخیر خود با شبکه تلویزیونی «بی بی سی»، ایدئولوژی «دونالد ترامپ» مدیر جمهور آمریکا، را عمیقا استبدادی و بسیار خطرناک توصیف کرد.
این فیلسوف معروف در کتاب خود حزب جمهوری خواه آمریکا را «خطرناک ترین شرکت روی زمین» در تاریخ بشریت توصیف و در توضیح این توصیف خود اعلام کرده است که جمهوری خواهان از پذیرش واقعیت امتناع می کنند. وی افزود: حزب جمهوری خواه آمریکا خطرناک ترین شرکت در مقایسه با ترساندن داعش و کره شمالی هست. حزب جمهوری خواه برعکس داعش و کره شمالی، به دنبال نابود کردن چشم انداز وجود انسان شرکت یافته است.

عبارات مهم : آمریکا

چامسکی در مصاحبه خود با بی بی سی، اظهار داشت ترامپ به دنیا آسیب خواهد زد و این همان چیزی است که پیش تر در حال وقوع است و بااهمیت ترین جنبه گزینش ترامپ خود ترامپ نیست بلکه کل حزب جمهوری خواهی است که در حال منحرف و جدا شدن از سایر دنیا در زمینه های تغییرات آب و هوایی که یک عنوان حیاتی و یک ترساندن واقعی به حساب می آید، هستند.
این منتقد مشهور آمریکایی انکار جمهوری خواهان را نمایشی حیرت آور توصیف کرد؛ نمایشی که آمریکا در آن در انزوای جهانی به سر می برد و نه تنها از شرکت در تلاش ها جهت مقابله با تغییرات آب و هوایی امتناع می کند بلکه خود را وقف تضعیف این تلاش ها کرده است.
چامسکی با اشاره به اینکه 6 سال قبل پیروزی ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را آینده نگری کرده بود، گفت ترامپ هیتلر و یا موسولینی نیست؛ ولی عمیقا مستبد و خودکامه و بسیار خطرناک است.
چنین اظهاراتی از سوی چامسکی در حالی مطرح شده است اند که منابعی در کاخ سفید اعلام کرده اند که احتمال دارد ترامپ آمریکا را از توافقنامه تغییرات آب و هوایی پاریس بیرون ببرد.
چامسکی در آوریل امسال نیز گفته بود که ترامپ ممکن است یک حمله تروریستی جعلی به راه بیندازد تا از طریق آن به حفظ کنترل جمعیت مهاجران در آمریکا بپردازد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: آمریکا | آمریکایی | دونالد ترامپ | تغییرات آب و هوایی | انتخابات ریاست جمهوری | بین الملل | چامسکی | نوآم چامسکی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog