چک کردن اردبیل کشاورزی اردبیل ارائه تسهیلات

چک کردن: اردبیل کشاورزی اردبیل ارائه تسهیلات خرید مکانیزاسیون کشاورزی اردبیل برداشت غلات اراضی کشاورزی

گت بلاگز وب‌گردی مدارس هسته‌ای خاص دختران در پایتخت کشور عزیزمان ایران ایجاد می‌شود

رئیس شرکت انرژی اتمی گفت: مصمم هستیم با توسعه مدارس انرژی هسته‌ای در پایتخت کشور عزیزمان ایران زمینه تحصیل دختران را هم فراهم کنیم تا انسان‌هایی عالم تربیت

مدارس هسته‌ای خاص دختران در پایتخت کشور عزیزمان ایران ایجاد می‌شود

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، علی اکبر صالحی مدیر شرکت انرژی اتمی در حاشیه کلنگ زنی ساخت دبیرستان هسته ای در قزوین، اظهار داشت: مدارس شرکت انرژی اتمی که در پایتخت کشور عزیزمان ایران و مشهد راه اندازی شده است هست، بسیار مشهور هستند و عالی ترین ها را تربیت کرده اند که به مجامع بین المللی راه یافته اند.
رئیس شرکت انرژی اتمی افزود: با راه اندازی دبیرستان های هسته ای تلاش می شود تا نسلی مومن، خدا ترس، خادم ملت، متعهد و عالم تربیت شود.

عبارات مهم : آموزش

وی بیان داشت: مدرسه انرژی اتمی در پایتخت کشور عزیزمان ایران از نظر جمعیت محدود هست، ولی از نظر جوایز و حضور در مجامع بین المللی سهم ما 25 درصد هست، این مدارس بر اساس کیفیت بنا شده است و به دین، ایمان و علم فرزندان کشور پیگیری می کند.
معاون مدیر جمهور گفت: در پایتخت کشور عزیزمان ایران تاکنون جهت دختران و بانوان این گونه مدارس را نداشتیم، لذا مصمم هستیم با توسعه مدارس انرژی هسته ای، در پایتخت کشور عزیزمان ایران زمینه تحصیل دختران را هم فراهم کنیم تا انسان هایی عالم تربیت شوند.
صالحی یادآور شد: در مشهد که پایتخت معنوی کشور هست، در جوار امام رضا(ع) مدرسه قشنگی را بنا قرار داده ایم که امسال دانش آموز خواهد گرفت که با معماری بسیار قشنگی در عالی ترین نقطه مشهد ساخته شده است است.
وی متذکر شد: مهم این است با کیفیت درست بتوانیم به نسل تازه آموزش دهیم و در نهایت نشانه ما ترویج و آموزش خدا ترسی و خداباوری و عالم بودن در میان دانش آموزان است.
رئیس شرکت انرژی اتمی تصریح کرد: تلاش می کنیم تا نسلی را تربیت کنیم تا یک بال سالم علم و یک بال سالم معرفت داشته باشند و مثل شهیدان شهریاری، علی محمدی، رضایی نژاد و احمدی روشن، اوج بگیریند و کشور را به تعالی برسانند.
منبع: فارس
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: آموزش | انرژی | ایران | دختران | انرژی هسته | تربیت دانش آموزان | مدارس هسته ای | تحصیل دختران

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog