چک کردن اردبیل کشاورزی اردبیل ارائه تسهیلات

چک کردن: اردبیل کشاورزی اردبیل ارائه تسهیلات خرید مکانیزاسیون کشاورزی اردبیل برداشت غلات اراضی کشاورزی

گت بلاگز ورزشی غلط های فردی و تیمی در شکست کشور عزیزمان ایران برابر زامبیا تاثیر داشت / پورمند

مربی تیم فوتبال جوانان کشور عزیزمان ایران گفت: غلط های فردی و تیمی در کنار ژنتیک بازیکنان زامبیا در شکست ما تاثیرگذار بود.

غلط های فردی و تیمی در شکست کشور عزیزمان ایران برابر زامبیا تاثیر داشت / پورمند

به گزارشخبرنگار فوتبال و فوتسالگروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان، علیرضا پورمند راجع به شکست تیم ملی جوانان کشور عزیزمان ایران برابر زامبیا گفت: فکر می کنم غلط های فردی و تیمی در این شکست تاثیرگذار بود. زامبیا را به خوبی آنالیز کرده بودیم و تمام نقاط قوت این تیم را به بازیکنان تذکر دادیم. به هرحال تفاوت بین بازیکنانی که تجربه بین المللی دارند با نفرات کم تجربه در چنین بازی هایی مشخص می شود. در کل زامبیایی ها از لحاظ فیزیکی سرتر از ما بودند و این امر به آن ها کمک زیادی کرد.

وی افزود: بازیکنان کشور عزیزمان ایران به تازگی از لیگ فرسایشی کشور عزیزمان ایران بیرون آمده اند و خسته هستند. متاسفانه نتوانستیم از تمام بازیکنان در دوران آماده سازی استفاده کنیم. از طرفی طبیعی است که ژنتیک تمام بازیکنان تیم زامبیا از نفرات ما بهتر باشد. همان گونه که می دانید هشت دونده برتر دنیا از همین کشورهای آفریقایی هستند.

عبارات مهم : ایران

مربی تیم ملی فوتبال جوانان کشور عزیزمان ایران راجع به بازی بعدی کشور عزیزمان ایران برابر پرتغال بیان کرد: قرار است آنالیزورها و بعضی اعضای کادرفنی تیم ما با حضور در ورزشگاه بازی کاستاریکا و پرتغال را آنالیز کنند. البته فاصله زیادی بین تمام تیم های آسیایی با تیم های اروپایی مانند پرتغال وجود دارد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | جوانان | زامبیا | پرتغال | بازیکنان | علیرضا پورمند | تیم ملی جوانان ایران | دیدار کشور عزیزمان ایران و زامبیا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog